למה להשקיע בפלורידה?

אם אתם שואלים למה להשקיע בפלורידה, סימן שאתם מבינים שהשקעות נדל"ניות בארה"ב מאוד כדאיות, אך אינכם מבינים מספיק איזה אפיק (יעד) נחשב רווחי, כדאי ובטוח. אז מדוע אם כן להשקיע בפלורידה? ובכן עבור מי שלא יודע נציין שפלורידה מהווה יעד מבטיח ובטוח. לא רק משדובר במדינה מאוד גדולה (הרביעית בגודלה בארה"ב), אלא גם מדובר במדינה שמכילה מגוון מוקדים מושכים (כגון העיר מיאמי), חופים תיירותיים, סחר ימי, תיירות ענפה (ולו של כרוזי פאר), מזג אוויר קלאסי שמושך פנסיונרים רבים להשתקע באזור (מדובר באזור טרופי) וכדומה. מחפשים קשר כחול לבן? ובכן פלורידה מאכלסת קהילה יהודית ענפה, כך שאם מחפשים קשר מקומי, ניתן למצוא בקלות ולצד אמינות גבוהה.

תיירות חוץ ופנים

לאור כל זאת ניתן להבין מדוע רבים מוצאים טעם להשקיע בנכס מניב בפלורידה, כאשר בין היתר ראוי לציין לטובה את תיירות הפנים המשגשגת, ולו בזכות האקלים הנוח, החופים המרהיבים ושלל בתי הקייט הקיימים. כמו כן, ראוי לציין את תיירות הפנים. לא מעט מתושבי ארה"ב המבוגרים בוחרים לעבור דווקא אל פלורידה, בה הם זוכים להעביר את תקופת הפנסיה לצד מקום שתומך בבריאות ושמציע איכות חיים ברמה מאוד גבוהה.

תחום התעסוקה במגמת צמיחה

לצד תיירות חוץ ופנים, גם ראוי לציין שפלורידה נהנית מיציבות כלכלית, כאשר תחום התעסוקה כל הזמן במגמת צמיחה. מכאן שגם הביקוש בתחום הנדל"ן מושפע. שנסביר? ככול שיש יותר מקומות עבודה, כך הביקוש בתחום הנדל"ן מעלה הילוך, אם מבחינת צורך במגורים ואם מבחינת צורך בנדל"ן מסחרי. מכאן שגם לאחר שפלורידה חוותה משבר משמעותי בגין ההוריקן "אירמה", מדהים לראות שעדיין בכול הנוגע לנדל"ן היא מחזיקה בעליונות מרשימה, ואף יש שיגידו שבזכות ההוריקן נכנסו לפעולה לא מעט פרויקטים חדשים בתחום. מהי המסקנה? איך שלא מסתכלים על התמונה, ניתן להבין שאכן מדובר ביעד שכל הזמן נמצא במגמת צמיחה – פלורידה מהווה יעד מענייו עבור השקעות נדל"ניות.

קצת אודות מיסים

ראוי לציין שבין היתר בפלורידה אין מיסים על נכסים דלא ניידים ואין מיסים על ההכנסות שנובעות מנכסים מסוג זה. עובדה זו מובילה למסקנה אחת: המשקיעים יוצאים מורווחים! אם נחבר עובדה זו לעובדה שמדי יום נוספים בפלורידה כ1,000 תושבים חדשים, הרי שמהר מאוד ניתן להסיק שהביקוש אינו רק קיים, אלא גם נמצא כל הזמן במגמת צמיחה. לאן כל זאת מוביל אותנו? לעובדה החשובה הבאה: אם רק משקיעים בפלורידה בצורה נבונה, זוכים להגיע לנתון המרשים הבא: רווח של 40% מדי שנה! עם זאת, לא כל הנוצץ זהב, ועל כן כדי להיות בצד שמצליח ליהנות מהתשואה הכה גבוהה, יש צורך לחבור אל חברת נדל"ן מנוסה שבקיאה באזור המסוים.

כיום יותר מתמיד

נכון להיום התשואה נמצאת במגמת עלייה ונכון להיום הנתון הזה ידוע לרבים, ועל כן לא מעט משקיעים רק מחפשים כיצד להצטרף למסיבה. עם זאת, על מנת באמת לנצל את ההיתכנות הכלכלית, אין זה מספיק רק לחבור אל חברת נדל"ן אמינה ושבקיאה באזור, אלא גם יש לשים לב לא להתמהמה יותר מדי.

השקעות נדל"ן מניבות ורווחיות

אם נעצור לסכם, נציין שפלורידה יודעת לשלב בין כל הסיבות שהופכות השקעות נדל"ן "נחמדות" להשקעות נדל"ן מניבות, כדאיות ורווחיות. כמו כן, ניתן להשקיע בנכס תיירותי, תעשייתי או בנכס עבור מגורים. מה כדאי, באיזו שכונה מוטב להתמקד, כיצד מטפלים בשלל הסידורים, או כיצד סוגרים שירותי ניהול? כל אלו שאלות חשובות שיש להפנות לחברה מקצועית בתחום, ואכן אם רק עושים את הצעד הקטן הזה, נמצאים בכיוון הנכון.

דילוג לתוכן