למה להשקיע בסינסינטי?

רבים בוחרים להשקיע את הכסף ששוכב בצד בנדל"ן בארה"ב, פשוט כי מדובר באפיק שנחשב רווחי ויציב וכיוון שמדובר באפיק שאינו מצריך הון ראשוני גבוה. מכאן לעומת השקעה נדל"נית כחול לבן, בארה"ב גם התשואה נחשבת יותר גבוהה וגם סכום ההשקעה הנדרש יותר קטן, כך שמרוויחים מכל הכיוונים, ופה אנחנו מבקשי לדון אודות הכדאיות שטמונה בהשקעה בסינסינטי.

סינסינטי – נעים להכיר!

טרם נעבור לדון מדוע סינסינטי מהווה יעד מוביל עבור השקעה נדל"נית, נעצור להכיר את העיר וכל מה שהיא מביאה. סינסינטי יושבת כ7 שעות מניו יורק, והיא לעולם תיזכר כעיר הראשונה שהוקמה עם תום המפכה האמריקאית. כמו כן, סינסינטי היא אחת משלושת הערים הגדולות באוהיו והיא יושבת על גדת הנהר. במטרופולין של העיר הושקעו סכומים אדירים, כולל השקעה בתחום העסקים, התעשייה, הדיור והפארקים הירוקים, כך שבתוך עשור סינסינטי הפכה למוקד מבוקש ביותר, הן מבחינת תושבים והן מבחינת עסקים. מה עוד? היא מציגה אוכלוסייה שנחשבת עמידה לצד אחוזי תעסוקה גבוהים – 2 פרמטרים חשובים.

השילוב המושלם עבור השקעה נדל"נית

נכון להיום ניתן למצוא בסינסינטי מגוון אפיקי השקעה נדל"נים שמתמקדים בתקציב השקעה נמוך, ואף ניתן למצוא שמאז שנת 2012 מחירי השכירויות מצביעים על מגמת עליה של 18%. מכאן שבסינסינטי מתקיים שילוב אידאלי שרק ניתן לחלום עליו. גם מדובר במחירים זולים וגם השכירות מובילה לתשואה גבוהה.

כל הסיבות שיגרמו לכם להשקיע בסינסינטי:
מחפשים סיבות שיגרמו לכם להשקיע בסינסינטי? בבקשה:

 • מדורגת גבוה מבחינת תשואה.
 • נחשבת כעיר טובה עבור גידול משפחה.
 • יש בה אחוז גבוה של סטודנטים.
 • יודעת להציע תעסוקה.
 • עלות המחיה בעיר נחשבת זולה, עובדה
 • שמעלה את הביקוש.
  נחשבת כעיר התיירות של אוהיו (מחזיקה מגוון גנים בוטנים לצד שמורות טבע ייחודיות).
  נהנית מתזרימים משמעותיים שמובילים לפיתוח כולל.
  מצב העיר לאחר מתקפת הקורונה נחשב מעודד

משקיעים בסינסינטי - השקעה יציבה ובטוחה

כידוע הקורונה פגעה לא מעט בתחום הנדל"ן בארה"ב, ואכן בחודש אפריל לשנת 2020 חלה צניחה בתחום עסקאות הנדל"ן גם בעיר סינסינטי. עם זאת, לצד הירידה בהיקף העסקאות, לא נרשמה ירידה במחירי הדירות, עובדה שמובילה למסקנה מאוד חשובה: מדובר בעיר שיש בה ביקוש רב, ועל כן ניתן להיות בטוחים שאם רק משקיעים בנכס בסינסינטי, הולכים על השקעה יציבה ובטוחה.

טרנדים חדשים בתחום הנדל"ן בסינסינטי

עוד נציין שתקופת הקורונה אכן היוותה עצירה מלאכותית בהיקף העסקאות, אך גם ראוי לציין שהעיר התמודדה יפה עם האתגר, ואף ניצלה תקופה זו עבור זיהוי של טרנדים חדשים בתחום הנדל"ן. כך למשל העובדה שלא מעט אנשים עברו לעבוד מהבית, הניעה משפחות רבות להעדיף דירות יותר גדולות, ובמקביל עלה הביקוש עבור מרכזים לוגיסטיים, כאלו שבאים להחליף את הסחר הקמעוני.

במה משקיעים ב2022 בסינסינטי?

מבט קדימה מראה שנכון להיום מתוכנן לקום ליד סינסינטי נמל תעופה בינלאומי, כך שאם המצב כיום נחשב טוב, הוא עשוי לזנק אף יותר. מכאן שכל שנותר לעשות זה רק למצוא את סוג הנכס שנכון להשקיע בו בימים אלו, וכמובן לנצל את היציבות ואת הסטטוס של התושבים. כמו כן, הכרחי להבין מה אנשים מחפשים כיום ובעוד כמה שנים, ואכן אם רק נערוך בדיקה מקיפה, נמצא שמאוד הולך כיום מתחמי "מולטי פמילי". מדובר במתחמים שידועים כאפיק השקעתי בעל תשואה גבוהה. שנסכם? מבט ל2022 והלאה מצביע על מקום אידאלי עבור השקעה, כך שרק נותר למצוא את האופציה הנכונה, את החברה הנכונה ואת ההצעה שמתאימה ליכולת הכלכלית שלכם. שיהיה בהצלחה!

דילוג לתוכן