כך תדאגו לעתיד הילדים שלכם

מהרגע שאנו הורים, טובת הילדים ניצבת לנגד עיננו, ולמרות שהילדים עוד קטנים, אנו כבר חושבים על היום שבו נרצה להעניק להם כל מה שהם רק צרכים, רוצים וחולמים. עם זאת, לצד חינוך, חום ואהבה, גם לכסף יש מקום במשוואה, ועל כן אם רוצים עוד היום לפעול עבור טובת עתיד הילדים, יש כמה דברים שצריך לעשות. מוזמנים ללמוד כיצד ניתן לפעול – כיצד מאפשרים לסכום כסף נזיל להתחיל לבסס עתיד יציב.

נותנים לכסף לעבוד עבורכם

הורים רבים עובדים קשה וחוסכים. עם זאת, המציאות מלמדת פעם אחר פעם שגם אם שני ההורים מרוויחים יפה, עדיין קשה לצבור הון משמעותי, ועל כן יש צורך באלמנט משלים, בהכנסה פאסיבית. הכנסה פאסיבית היא תולדה של השקעה שמייצרת כסף בזמן שהמשפחה אוכלת ביחד ארוחת ערב, נוסעת לים, או צופה בסרט משפחתי. נשמע מעולה, אך תוהים כיצד מצליחים לייצר הכנסה חלומית שכזו? ובכן לפעמים התשובה די פשוטה. אז לא, אינכם צרכים לעבור קורס השקעות במניות ואינכם צרכים לעבור קורס במגמות נדל"ניות. מה כן עליכם לעשות? להפנות סכום נזיל (ולא בהכרח גבוה) עבור השקעת נדל"ן בחו"ל.

למה השקעה נדל"נית נחשבת יותר בטוחה?

מדוע דווקא נדל"ן ומדוע דווקא בחו"ל? ובכן אלו בהחלט שאלות שצריכות להישאל, כי כאשר מדובר בהשקעה, כל פרמטר צריך להיבחן היטב. ובכן השנה האחרונה לימדה אותנו ששום דבר אינו בטוח, ואכן מגוון מניות שנחשבו בטוחות צנחו והשאירו לא מעט אנשים במצב כלכלי בעייתי. מנגד, מי שהיה ברשותו נכס נדל"ני, ידע שגם אם כרגע אין ביקוש באזור, גם אם כרגע לשוכרים קשה לשלם וגם אם כרגע הנכס אינו רלוונטי, הרי שבסופו של יום ערך הנכס לא ייעלם, פשוט כי מדובר בשטח שתמיד ניתן להסב עבור ייעוד אחר. כמו כן, כאשר מדובר בנדל"ן, יש להפנים שאם רק מחכים לרגע הנכון, זוכים לבצע עסקה טובה.

עבור המשפחה שלכם יש לבקש יותר

לאחר שהבנו מדוע השקעה נדל"נית יותר בטוחה מאשר השקעה במניות, נעצור לציין מדוע גם מדובר בהשקעה שהיא יותר רווחית. ובכן מצד אחד אין שאלה. גם בתחום המניות ניתן לסגור עסקאות שוות, אך על מנת להשיג תשואה גבוהה בתחום, הרי שצריך לקחת סיכון גדול, וזהו פרמטר שאינו מבטיח טובות עבור עתיד המשפחה. מנגד, השקעה בתחום הנדל"ן נחשבת הרבה יותר בטוחה, ואם רק פועלים נכון, ניתן להשיג תשואה הרבה יותר גדולה. השתכנעתם, אך עתה לא ברור למה לא להשקיע בנכס נדל"ני כחול לבן? ובכן עם כל האהבה למדינה, יש להבין מתי לממש הזדמנויות שמחכות מעבר לים, ואילו נכון לעכשיו, הרי שאין שום שאלה שבכול הנוגע להשקעות נדל"ן, מה שקורה בחו"ל הרבה יותר מעניין, כלכלי ורווחי.

מספר עובדות שמסייעות ליישר קו

מבקשים הצצה? מבקשים להבין כיצד השקעה נדל"נית בחו"ל עשויה למנף את העתיד הכלכלי שלכם כמשפחה? מוזמנים לעבור על מספר עובדות חשובות:
  • ביכולתה של השקעה נדל"נית בחו"ל להוביל לתשואה חודשית מאוד גבוהה – פי 2.5 מכל תשואה שניתן לקבל כאן בארץ.
  • גודל השוק משפיע באופן ישיר על הכדאיות של מגוון עסקאות בחו"ל.
  • בחו"ל ניתן למצוא מדיניות שמעודדת משקיעים חיצוניים. כולל פטור או הפחתה במיסים מקומיים.
  • שוק השקעות הנדל"ן בחו"ל נחשב שקוף ומפוקח, כך שניתן ללמוד לא מעט אודות האופי והכדאיות של עסקה ועסקה.
  • כיום קיימות קרנות שמתמחות בהשקעות נדל"ן בחו"ל, כך שאין צורך בשלל מהלכים ומאמצים אישיים.
  • כיום בחו"ל הולך מאוד חזק כל מה שנוגע לנכסי נדל"ן תעשייתיים, כגון מרכזי הפצה ומחסנים לוגיסטיים.
  • מגוון בנקים בחו"ל מסייעים לקבל הלוואה, אך לפני מתן האישור עוצרים לבחון את מצב הנכס, פעולה שמסייעת לסמן וי נוסף – פעולה שמסייעת לוודא שהנכס אכן ראוי להשקעה.

רגע לפני שמשקיעים - דגשים חשובים

לאחר שהבנתם מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן שיושב בחו"ל, נעצור לחדד שיש לוודא שמשקיעים במדינה בעלת כלכלה יציבה, שמדובר במדינה שמאפשרת לרשום בטאבו את הנכס על שמכם, וכמובן שחשוב לוודא שעשיתם את כל שיעורי הבית הנחוצים, או שלחלופין פניתם אל חברת נדל"ן שבקיאה בתחום. חברת נדל"ן מעין זו צריכה להיות בעלת קשרים מקומיים, צריכה להחזיק בסך האישורים הנחוצים, צריכה להיות רגישה למגמות המקומיות וכמובן שעליה לגלות בקיאות מקיפה ויכולת לנהל את סך ההשקעה כראוי – מא' ועד ת'.

דילוג לתוכן