כיצד לייצר הכנסה פסיבית מהשקעות בחו"ל

כולם מדברים על ביטחון כלכלי, על נכס מניב, על תשואה יפה, על השקעה מבטיחה (ויחסית בטוחה), על לאפשר לכסף לעבוד עבורך וכדומה. אז אם גם אתם מסכימים שהכנסה פסיבית זה כלל לא רע, ואם גם אתם מבינים שנכון להיום השקעות בחו"ל מהוות צעד נבון, יש לעצור ולהבין כיצד עובד הסיפור, סיפור שמוביל לא מעט אנשים לקפיצה הכלכלית הרצויה.

מנצלים את ההזדמנויות שתקופת הקורונה ייצרה

ראשית יש להבין שכאשר מדברים על הכנסה פסיבית מהשקעות בחו"ל, הקורונה היוותה שחקן מפתח. הקורונה גרמה לכמה שינויים משמעותיים בתחום הנדל"ן, שינויים שעבור משקיעים מסוימים עשויים להוות הבטחה עבור תשואה מניבה. כך למשל מעניין לציין את תחום הרכישות און ליין שהפך להיות סופר משמעותי, עובדה שגרמה למגוון נכסים לוגיסטיים ייעודיים עבור אחסון להיות מאוד מבוקשים. במקביל, מתחמי משרדים משותפים גם כן נהיו מבוקשים, וזאת לאחר שעסקים רבים מנסים לחסוך בהוצאות השוטפות וכמובן להימנע משכירות מחייבת וארוכת טווח. עוד הזדמנות שהקורונה טיפחה נוגעת למגורים בפרברים. אנשים שמחפשים איכות חיים ואנשים שהחלו לעבוד מהבית, מעריכים את האזורים המרוחקים, אלו שבין היתר מציעים מחירים נמוכים ושלל תוספות עדכניות.

הדשא הירוק של השכן שנמצא מעבר לים

כאשר מדברים על הכנסה פסיבית שמקורה השקעות בחו"ל, יש להבין שגם בארץ ניתן למצוא מגוון הצעות מושכלות, אך בחו"ל ההיצע יותר גדול ולא פעם גם יותר מפתה. מדוע? ובכן בין היתר יש להתייחס לממשל הפדרלי שארגן חבילת תמריצים משמעותית עבור פיתוח העסקים המקומיים, ובטח שאין להתעלם מהעובדה שהבנק המרכזי בארה"ב החליט על תוכנית שמירת ריבית כמעט אפסית, עובדה שמסייעת להשיג ביעילות יתרה את המימון הרצוי עבור מגוון עסקאות נדל"ן.

כל שעליכם לעשות!

אז יש כמה דברים שהם אכן ידועים. הקורונה ייצרה מספר הזדמנויות נדל"ניות, השגת הלוואה בחו"ל (ובפרט בארה"ב) לא פעם הרבה יותר פשוטה וכלכלית, ואף בבנקים בארה"ב מבצעים בדיקות מקדימות אודות הנכס המדובר – עובדה שמהווה יתרון משמעותי. מכאן כל שצריך לעשות זה רק להשיג סכום נזיל עבור השקעה, וכמובן לאתר השקעה מבטיחה ובטוחה. כיצד אם כן נכנסים למשוואה, כיצד אתם לוקחים סכום נזיל וממנפים אותו? ובכן כיוון שהרוב הגדול אינו בקיא בתחום, טוב לדעת שלא צריך לעשות יותר מדי, מלבד לאתר חברת נדל"ן שבקיאה בהשקעות נדל"ן בחו"ל.

4 תנאים ואתם שם!

יש להבין שעסקת נדל"ן מתאימה, היא כזו שעובדת מול חברת נדל"ן שברשותה מנהלי השקעות מנוסים, שביכולתה לסנן היטב את ההשקעות השונות ושביכולתה לנהל את העסקה על הצד הטוב ביותר. משמע צרכים להתקיים 4 תנאים מכריעים: ניסיון מוכח, אנשי קשר מקומיים, עבודת סינון קפדנית וניהול מיטבי. אם רק תקפידו על כך ותמצאו (תייצרו/ תשיגו) סכום נזיל עבור השקעה, הרי שאתם בהחלט עומדים לגלות שהכסף שלכם עובד עבורכם, מכניס מדי חודש הכנסה יפה!

דילוג לתוכן